У Львівському перинатальному центрі на Великодні свята народилося 25 дітей

У Львівському перинатальному центрі на Великодні свята народилося 25 дітей

У Львівському перинатальному центрі на Великодні свята народилося 25 дітей
. Суспільне Львів

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі на Великодні свята народилося 25 дітей. Зокрема, стали мамами чотири вимушені переселенки. Про це Суспільному розповів завідувач відділення Роман Мацюра.

Анна Демерчян приїхала з Харкова. Більше року з чоловіком живе у Львові. На Чистий четвер Анна народила дівчинку, яку назвали Мія. Народжувала жінка у Львівському перинатальному центрі.

"Це вже буде наша сімейна легенда, що в нас дитинка народилась 13 квітня. Це таке забобонне число, але на Великодній тиждень, у Чистий четвер, тому все дуже добре пройшло. Кажуть, що дівчата народжуються – це до швидкого закінчення війни. Думаю, що це гарний знак", — каже породілля.

Жінкам, які були змушені покинути свої домівки через війну, у Львівському перинатальному центрі після народження дитини окрім звичних бебі-боксів ще видають подарункові пакунки від UNICEF.

"Я була здивована, що зараз видають бебі-бокси, оскільки говорили, що тільки грошову допомогу можна отримувати наразі, але чудовий бокс. Там є все, що необхідно на перші три місяці дитині. Від UNICEF ми отримали також пакунок – це як благодійна допомога. Там є запас підгузків, і комбінезончик, і жіночі засоби гігієни", — розповідає Анна Демерчян.

Анна Демерчян з дитиною Мією
Анна Демерчян з дитиною Мією. Суспільне Львів

На Великодні свята у Львівському перинатальному центрі народилося понад 20 дітей, з них дві двійні, розповідає завідувач відділення Роман Мацюра:

"Тільки за вихідні знов четверо жінок народило – троє з Харкова і одна з Київської області, Білої Церкви. Ми завжди раді всім, хто би до нас не приїхав. Ми з такими навантаженнями знайомі, в нас завжди пологів вистачало".

У перинатальному центрі за 3 доби народилося 25 дітей
У перинатальному центрі за 3 доби народилося 25 дітей. Суспільне Львів

Загалом від початку повномасштабної війни у Львівському перинатальному центрі народили малюків понад 1100 жінок-переселенок.

Читайте також

У Львівському перинатальному центрі виходили найменшого пацієнта в історії закладу

У Львові народилася дівчинка вагою понад 5 кг

На початок