Реконструкція Личаківського парку у Львові: які роботи вже виконали

Реконструкція Личаківського парку у Львові: які роботи вже виконали

Реконструкція Личаківського парку у Львові: які роботи вже виконали
. Фото: Суспільне Львів

У Львові 5 років тому почали реконструювати Личаківський парк. Станом на зараз роботи залишились незавершеними. Керівниця міського управління екології Галина Микітчак розповіла Суспільному, коли планують завершити облаштування парку.

Рома Самокіш живе поблизу Личаківського парку. Розповідає, що кожного дня гуляє тут зі своїми собаками.

"Собачий майданчик почали робити, але не доробили. Шкода, бо він вже почав ламатись. Він би мав бути якось обладнаний, але там ні обладнання, ні входу немає. Я так розумію, коли розпочнуться якісь роботи, то там вже і не буде що лагодити", — каже львів'янка.

Реконструкція Личаківського парку
Львів'янка Рома Самокіш. Фото: Суспільне Львів

За словами жінки, найбільша проблема парку — недобудовані доріжки. Їх розмістили не в тому місці, де зазвичай ходили люди, та встелили різними будівельними матеріалами.

"Я просто дивлюсь, як цей парк перетворюється на руїну за час його ремонту. Щось почали робити, щось не закінчили з роботами. Фактично зроблена тільки одна велика дорога, та що йде від вулиці Пасічної до стадіону "Скіф". Всі доріжки різної фактури: одні з червоної бруківки, а інші якісь з такого асфальто-цементу. Така фактура, що прилипає до ніг, змивається, пройти по ній дуже складно", — говорить Рома Самокіш.

Реконструкція Личаківського парку
Фото: Суспільне Львів

У парку готовий один з дитячих майданчиків, інший поки незавершений. І зроблена одна велодоріжка.

Реконструкція Личаківського парку
Фото: Суспільне Львів

Реконструкцію парку почали 5 років тому, розповідає керівниця міського управління екології Галина Микітчак. Гроші з міського бюджету тоді виділили не на весь проєкт, а лише на частину. У 2021 році на ремонт Личаківського парку скерували понад 6 мільйонів гривень. Ці гроші частково покрили борг перед підрядником. Ще 100 тисяч залишалось для виконання робіт.

"У 2023 році гроші не передбачені, але з підрядником не розірвана угода, він буде поступово продовжувати роботи: доробляти доріжки і ми хочемо змонтувати деякі елементи дитячих майданчиків, зокрема, на верхній терасі біля вулиці Пасічної. А в наступному році вже завершити в цілому роботи, що були передбачені проєктно-кошторисною документацією", — говорить керівниця міського управління екології Галина Микітчак.

Реконструкція Личаківського парку
Фото: Суспільне Львів

За словами Галини Микітчак, гроші на парк з бюджету не передбаченні через повномасштабну війну. Цьогоріч підрядник виконуватиме роботи, які не потребують великих затрат, або у борг.

Читайте також

Простір біля Органного залу у Львові: які роботи здійснили і що ще планують

На початок