У громаді на Львівщині запровадили карантин через випадок сказу

У громаді на Львівщині запровадили карантин через випадок сказу

У громаді на Львівщині запровадили карантин через випадок сказу
. Фото ілюстративне: Unsplash

У громаді на Львівщині запровадили карантин через випадок сказу у собаки у селі Грушів. Карантин триватиме два місяці. Про це повідомили на сайті Дрогобицької районної військової адміністрації 10 березня.

Карантин запровадили 5-кілометровій зоні. Засідання відбулося 9 березня.

Як повідомив начальник Дрогобицького районного управління ГУ ДПСС у Львівській області Юрій Гарбузинський, 7 березня представники сільської ради повідомили про загибель собаки.

Працівники ветеринарної служби виїхали на місце загибелі. Труп тварини відправили в Львівську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби, де провівши експертизу підтвердили випадок сказу.

На місці загибелі собаки провели вимушену дезінфекцію території.

"За результатами засідання Комісія вирішила накласти карантинні обмеження у селі Грушів та прилеглі території у радіусі п’яти кілометрів терміном на 2 місяці. Знімуть їх лише за умови виконання всіх заходів, передбачених чинною Інструкцією щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин", — повідомили у Дрогобицькій райдержадміністрації.

У селі Грушів організувати подвірні обходи з метою виявити підозрілих на сказ тварин.

"Дрогобицький РДЛВМ повинен провести довакцинацію проти сказу сприйнятливих до захворювання тварин. Староста Грушівської селищної ради до 30 березня 2023 року повинен забезпечити та провести вилов безпритульних тварин при їх наявності", — додають у Дрогобицькій райдержадміністрації.

Мешканців також закликають організувати утримування собак на прив’язі або у спеціальних вольєрах.

Читайте також

У Городоцькій громаді домашній пес, який захворів на сказ, покусав господаря

На Львівщині зросла кількість випадків сказу серед тварин

На початок