Перевищення швидкості: на Львівщині за два місяці у ДТП загинули 10 людей

Перевищення швидкості: на Львівщині за два місяці у ДТП загинули 10 людей

Перевищення швидкості: на Львівщині за два місяці у ДТП загинули 10 людей
. Фото: Патрульна поліція Львівщини

На Львівщині майже 5 тисяч постанов оформили патрульні за порушення швидкісного режиму упродовж січня та лютого 2023 року. Швидкість стала причиною загибелі 10 людей. Про це повідомили на Facebook-сторінці Патрульної поліції Львівської області.

За даними Патрульної поліції області, травмувалися 116 людей.

"Патрульні, здійснюючи контроль за дотриманням швидкісного режиму за допомогою приладу TruCam, винесли 4620 постанов на водіїв-порушників", — кажуть у Патрульній поліції Львівщини.

Також патрульні нагадують про небезпеку перевищення швидкості на дорозі.

Якщо водій їде надто швидко, у нього менше часу, щоб зреагувати на несподівані ситуації, наприклад, раптове гальмування автомобіля перед ним, або на пішохода, який виходить на дорогу.

Перевищення швидкості може знизити здатність водія контролювати свій автомобіль. Під час їзди на високих швидкостях навіть найменші помилки можуть мати серйозні наслідки. Наприклад, якщо водій надто швидко заїжджає в поворот, його автомобіль може занести, або навіть перекинутися. Це може призвести до серйозних травм, або навіть смерті.

Якщо аварії таки стаються, серйозність травм набагато більша. На більшій швидкості сила удару значно більша, що може спричинити важчі травми водіїв, пасажирів та пішоходів.

Читайте також

На трасі Київ-Чоп трапилась ДТП із двома загиблими

На дорозі "Київ-Чоп" перекинулася вантажівка: рух частково перекритий

На початок