Буде молодіжний простір: у Львові відновили будівельні роботи на дитячій турбазі

Буде молодіжний простір: у Львові відновили будівельні роботи на дитячій турбазі

Буде молодіжний простір: у Львові відновили будівельні роботи на дитячій турбазі
. Фото: Суспільне Львів

У Львові через 10 років відновили будівельні роботи на дитячій турбазі. Будівлю, площею понад 1200 квадратних метрів, планують використовувати для дозвілля школярів та молоді. Про це Суспільному повідомив керівник Львівського обласного центру туризму Юрій Ткаченко.

Дитячу турбазу у Львові почали будувати у 2008 році. Її зводять на території обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму. Там планують зробити осередок для дозвілля дітей та молоді, розповідає, керівник обласного центру туризму Юрій Ткаченко.

"Будуть в нас два маленькі спортзали в підвальному приміщенні. Два конференц-зали. Це буде такий у Львові хаб для позашкільної освіти. І гуртки, і екскурсії. З Львівської області, приїжджатимуть екскурсійними автобусами. Розробили безліч екскурсійних маршрутів, які охоплюють Львів", — каже керівник Львівського обласного центру туризму Юрій Ткаченко.

У Львові відновили будівельні роботи на дитячій турбазі
Фото: Суспільне Львів

У турбазі облаштують понад 20 номерів хостельного типу. Там зможуть зупинитися діти, які приїхали на екскурсії до Львова з інших міст. На подвір’ї на місці старої технічної споруди роблять реконструкцію. Тут буде нова будівля для молодіжних організацій.

"Зараз триває капітальна реконструкція цієї споруди. Тобто, відновлюється те, що було, але в планах є надбудова зверху ще одного поверху, там зробляться аудиторії, конференц-зал, де зможуть займатися і пластуни, і молодіжний хаб. Тобто, також усе для позашкілля", — каже керівник обласного центру туризму Юрій Ткаченко.

У Львові відновили будівельні роботи на дитячій турбазі
Фото: Суспільне Львів

За словами Юрія Ткаченка, схожих турбаз у Львові немає — лише в області. Тож восени 2022 року в обласній раді вирішили завершити будівництво.

"Там поряд знаходиться наш комунальний заклад — Краєзнавчий центр. У краєзнавчому центрі є структура національно-патріотичного виховання "Джура". І десятки-десятки років там орендує дитяча залізниця, яка теж працює з молоддю, дітьми. І ми вирішили зробити такий молодіжний простір. Щоби туди ще запросити Молодіжний центр, який є нашою комунальною установою, і "Пласт", — каже заступник голови комісії комунального майна Львівської облради.

Роботи на дитячій туристичній базі планують завершити до вересня.

Читайте також

У Львові спортсмени відновили тренування на санній естакаді

На початок