Американець Говард Баффет пожертвував понад 16 млн доларів Superhumans Center

Американець Говард Баффет пожертвував понад 16 млн доларів Superhumans Center

Американець Говард Баффет пожертвував понад 16 млн доларів Superhumans Center
. Фото: Львівська ОВА

Американець Говард Баффет, син інвестора-мільярдера Воррена БаффетаВоррен Баффет — американський інвестор, філантроп. Один з найуспішніших та найбагатших інвесторів, статки якого на жовтень 2021 року становлять 101,1 млрд дол. США, що робить його 10 найбагатшою людиною у світі. Має прізвиська "Мудрець Омахи" або "Оракул Омахи".Баффет — засновник холдингової компанії Berkshire Hathaway, у якій він є найбільшим акціонером й виконавчим директором. Його статок 2008 року оцінювався на 62 млрд, а 2019-го — у 82.5 млрд доларів, що робить його третьою найбагатшою людиною у світі після Джеффрі Безоса та Білла Гейтса., пожертвував 16 мільйонів 300 тисяч доларів Superhumans Center. Це найбільший благодійний внесок в історії створення клініки. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

"Говард Баффет пожертвував Superhumans Center 16 мільйонів 300 тисяч доларів! 15 мільйонів 300 тисяч доларів із цієї суми скерують на ремонт та закупівлю обладнання для першого корпусу клініки. Один мільйон – на протези для перших пацієнтів", — повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Superhumans Center — це спеціалізована клініка протезування, реконструктивного лікування та реабілітації. Вона запрацює на базі однієї із лікарень у Львівській області. Усі послуги для постраждалих від війни – безкоштовні.

Раніше у Львівській ОВА повідомляли, що у клініці працюватимуть понад 100 лікарів зі США та ЄС. Також там діятиме навчальний центр для українських фахівців Superhumans Center запрацює навесні.

Що відомо про допомогу Говарда Баффета Україні

У червні 2022 року Баффет-молодший приїздив в Україну на запрошення Володимира Зеленського, який запросив представників американського бізнесу приєднатися до проєктів відновлення зрошуваних систем в Одеській області.

Наприкінці серпня Баффет також відвідав Рівненщину, а у листопаді — Чернігів.

Загалом він пожертвував Україні 2,7 мільйона доларів. Кошти пішли на девʼять автобусів для потреб Тероборони, а також на закупівлю 375 новітніх травматологічних комплектів для військових ЗСУ.

На початок