Воювали на боці так званих "ЛНР" та "ДНР". На Львівщині судитимуть бойовика та снайпера

Воювали на боці так званих "ЛНР" та "ДНР". На Львівщині судитимуть бойовика та снайпера

Воювали на боці так званих "ЛНР" та "ДНР". На Львівщині судитимуть бойовика та снайпера
. Фото: Уніан (ілюстративне)

На Львівщині судитимуть бойовика та снайпера, які воювали у складі незаконних воєнізованих формувань так званих "ЛНР" та "ДНР". Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Відтак, у Львові судитимуть 25-річного снайпера, мешканця Луганщини. Правоохоронці провели розслідування та встановили, що чоловік у лютому 2022 року добровільно перейшов на бік ворога. Він проходив службу у стрілецькому полку "Народної міліції" так званої "ЛНР" та виконував обов’язки снайпера.

Мешканця Луганщини затримали на початку вересня 2022 року на території Харківської області. Наразі він перебуває в українській пенітенціарній установі.

Стосовно чоловіка скерували обвинувальний акт до суду. Його звинувачують у державній зраді, участі у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).

Аналогічний обвинувальний акт скерували і щодо бойовика так званої "ДНР".

"Чоловік у 2015 році виїхав у Донецьку область, де добровільно перейшов на бік ворога, вступивши до незаконного збройного формування "народної міліції ДНР". Після повномасштабного вторгнення РФ, виконував бойові завдання, пов’язані із військовим захопленням території України", — повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Також у обласній прокуратурі додали, що обвинувачений брав участь у бойових діях на Маріупольському напрямку, зокрема артилерійського обстрілу позицій ЗСУ у місті Маріуполі.

Чоловіка судитимуть заочно.

Читайте також

У Львові судитимуть двох рятувальників так званої "МЧС ЛНР"

У Львові засудили 13 бойовиків так званої "ЛНР"

У Львові суд заочно виніс вирок командиру снайперського взводу так званої "ЛНР"

На початок