Львівські лікарі врятували породіллю та дитину

Львівські лікарі врятували породіллю та дитину

Львівські лікарі врятували породіллю та дитину
. Фото: Перше ТМО Львова

Львівські лікарі врятували породіллю та немовля. В жінки діагностували хірургічну патологію спайкова кишкова непрохідність. Це загрожувало життю матері та дитині. Про це повідомили у Першому медоб'єднанні Львова.

32-річна вагітна Анна Родик відчула біль у верхній частині живота. Жінка викликала швидку. Після обстеження медики діагностували в Анни спайкову кишкову непрохідність. Раніше Анні видалили апендицит, після цього в ділянці втручання почали формуватись спайки, тобто, зрощення тканин.

"При такій важкій патології їжа перестає просуватись кишечником та швидко спричинює некроз — відмирання тканин. Далі — важкі ускладнення та сепсис. Цього разу стан загрожував життю не лише матері, але й дитини в її лоні", — йдеться у повідомленні.

Дитина стала менш рухливою тому лікарі прийняли рішення робити кесарів розтин. Таким чином через 20 хвилин народився хлопчик Тимофій. Після цього лікарі прооперували породіллю.

Львівські лікарі врятували породіллю та дитину
Анна Родик разом з командою лікарів. Фото: Перше ТМО Львова

"Під час втручання спеціалісти розділили спайки кишок, тобто склейки, та повернули кишківник в правильне положення. Операція тривала 3 години та пройшла без ускладнень", — йдеться у повідомленні.

Анна перебувала у реанімації чотири дні, потім її перевели у стаціонар. Зараз жінка готується до виписки.

Читайте також

Львівські лікарі врятували немовля із вродженним ендокринним захворюванням

Втратила 2 літри крові: львівські лікарі врятували 41-річну породіллю

На початок