У Львові прощаються із двома захисниками України

У Львові прощаються із двома захисниками України

У Львові прощаються із двома захисниками України
. Львівська міська рада

Сьогодні, 28 січня, у Львові прощаються із захисниками України із 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила Мар'яном Головатим та Андрієм Нежурою. Військові загинули у бою. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Мар'ян Головатий народився у селі Стиборівка Львівської області. Чоловік закінчив географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2016 році здобув науковий ступінь — кандидат наук. Після завершення навчання вступив до лав 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Чоловік працював у концерні "Галнафтогаз". Мар'ян Головатий захоплювався колекціонуванням монет та гірським туризмом, а також був активним учасником Громадської організації "Борець".

Із перших днів повномасштабного вторгнення РФ чоловік став на захист України. Боровся із військами РФ на південному та східному напрямках у лавах 24 бригади. Мар'ян Головатий загинув 18 січня 2023 року. Йому було 33 роки. У захисника залишилися батьки, брат та племінниця.

Мар'ян Головатий
Мар'ян Головатий. Львівська міська рада

Андрій Нежура народився у Львові. Чоловік закінчив Професійно-технічне училище №56. Після завершення навчання проходив строкову військову службу. Згодом підписав контракт зі Збройними силами України. Певний час працював у будівельній сфері.

Із початком повномасштабного вторгнення РФ Андрій Нежура добровольцем пішов на війну. Воював у лавах 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Військовослужбовець загинув 16 січня у віці 29 років. У Андрія Нежури залишилися батьки, двоє сестер та двоє братів.

Андрій Нежура
Андрій Нежура. Львівська міська рада

Чин похорону Героїв розпочався об 11:00 у Гарнізонному храмі. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають військових на Личаківському кладовищі.

Читайте також

Під Бахмутом загинув захисник зі Львівщини Тарас Куц

На початок