Львівські хірурги сформували кишківник новонародженій дитині

Львівські хірурги сформували кишківник новонародженій дитині

Львівські хірурги сформували кишківник новонародженій дитині
. Перше ТМО Львова

Хірурги лікарні святого Миколая у Львові прооперували новонароджену дитину та сформували їй кишківник. Дівчинка народилась із складною вадою, через яку орган відмирав. Як почувається дитина після операції, повідомили у пресслужбі Першого ТМО Львова.

Аделіну госпіталізували у лікарню через три години після народження у важкому стані. Дівчинка народилась на 32 тижні із вагою 1100 грам. Тоді через недорозвинені легені маляті було важко дихати. Стабілізувавши стан Аделіни, лікарі провели усі необхідні обстеження. І діагностували вроджену ваду — некротичний ентероколіт. Хвороба зумовила запалення та відмирання кишківника. Дівчинку скерували на операцію.

"Під час втручання хірурги виявили, що вражені частини кишківника відмерли та розчинилися. Тому сформували штучний отвір, усі відмерлі залишки вивели з кишківника", — йдеться у повідомленні.

За кілька днів після операції дитина почала дихати самостійно. Тож її відключили від апарату штучної вентиляції легень. Немовля почало їсти самостійно. Проте через синдром короткої кишкиФрагмент кишківника, включеного до кишкової трубки, був надто короткий. Аделіну потрібно було негайно прооперувати знову. Хірурги виконали реконструкцію трубки, з'єднавши всі 10 вцілілих фрагментів кишківника у єдину кишку. Коли дитина відновилась після операції, її виписали додому.

Дитина з мамою та лікаркою
Дитина з мамою та лікаркою. Перше ТМО Львова

Аделіні вже виповнилося чотири місяці. Вона почувається добре: оперовані фрагменти зажили, а кишківник працює нормально. Дівчинка самостійно їсть та набрала вагу. Тепер вона важить майже 3 кг.

Читайте також

У львівській дитячій лікарні оголосили збір на наркозно-дихальні станції

Центр "Незламні" отримав сучасний реабілітаційний комплекс та реанімаційне обладнання

На початок