Львівські кардіологи встановили 101-річній жінці кардіостимулятор

Львівські кардіологи встановили 101-річній жінці кардіостимулятор

Львівські кардіологи встановили 101-річній жінці кардіостимулятор
. Перше ТМО Львова

Львівські кардіологи перезапустили серце 101-річній жінці. Марії Оробець встановили вже третій кардіостимулятор. Тепер вона мріє дожити до перемоги. Про це повідомили медики Першого ТМО Львова.

Пацієнтка Марія Петрівна розповіла, що все життя важко працювала на полях і ніколи не скаржилась на здоров'я. 16 років тому жінка вперше звернулась за медичною допомогою. Тоді у неї діагностували різке зниження пульсу — до 20 ударів на хвилину. Для консервативного лікування було запізно, тому спеціалісти встановили пацієнтці кардіостимулятор. А через сім років його замінили на новий.

Два тижні тому в Марії Оробець раптово погіршилось самопочуття. Вночі вона відчула сильне запаморочення, також з'явилась пітливість. Онук жінки викликав швидку допомогу.

"Пані Марію в надважкому стані та з низькою частотою серцевих скорочень швидка доправила до Лікарні Святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова. Її тиск був критичним — 40/20 мм рт. ст., пульс — до 20 ударів на хвилину. Тож медики невідкладно взяли її до операційної та поставили новий, третій у житті бабусі, кардіостимулятор", — повідомляють у лікарні.

Команда медиків з Марією Петрівною
Команда медиків з Марією Петрівною. Перше ТМО Львова

Через декілька хвилин стан Марії Петрівни стабілізувався. На третій день після втручання її виписали з лікарні. Жінка каже, тепер хоче дочекатися здійснення головної мрії — перемоги України.

Читайте також

5 років вживала знеболювальні. У Львові прооперували 78-річну жінку з рідкісною патологією

Львівські хірурги пересадили військовому нерв

На початок