Львів став молодіжною столицею Європи 2025 року

Львів став молодіжною столицею Європи 2025 року

Львів став молодіжною столицею Європи 2025 року
. Представники делегації зі Львова після оголошення результатів конкурсу Міжнародна столиця Європи — 2025. 23 листопада. Фото: Андрій Москаленко

Львів отримав статус молодіжної столиці Європи — 2025. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. Оголошення результатів відбулося 23 листопада в албанському місті Тірана.

"Насправді — це статус і заслуга кожного українського міста, кожного українця та українки, які боронять наше майбутнє і плекають перемогу", — написав Садовий.

У фіналі конкурсу Львів змагався із містами: Ізмір (Туреччина), Фуенламбрада (Іспанія) та Тромсо (Норвегія). Відтак у 2025 році Львів буде приймати міжнародний конкурс Молодіжна столиця Європи.

"І разом зі Львовом перемогли всі українські міста — від Львова до Маріуполя, від Херсона — до Києва. Адже це спільне заявка. Перемогла Україна", — написав заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Львів став молодіжною столицею Європи 2025 року
Відзнака, яку отримали на конкурсі представники Львова. Фото: Facebook Андрій Москаленко

Молодіжна столиця Європи — це титул, присуджений Європейським молодіжним форумом, призначений для розширення можливостей молоді, активізації участі молоді та зміцнення європейської ідентичності. Щороку нове європейське місто отримує шанс продемонструвати свої інноваційні ідеї, проєкти та заходи, спрямовані на підняття голосу молодих людей та впровадження нової молодіжної перспективи у всі аспекти життя міста. Молодіжною столицею Європи 2023 буде місто Люблін (Польща).

Читайте також

Львів та Канни стали містами-побратимами

Тюльпани з Нідерландів висадять у містах та селах Львівської громади

На початок