У Львові суд виніс вирок прихильниці політики Путіна

У Львові суд виніс вирок прихильниці політики Путіна

У Львові суд виніс вирок прихильниці політики Путіна
. Ілюстративне фото: Pixabay

Франківський районний суд Львова оголосив вирок жінці, яка публічно підтримувала в соцмережах ідеї "русского мира" та війну Росії проти України. Їй призначили покарання — позбавлення волі терміном на 3 роки з іспитовим терміном один рік. Про це повідомили у пресслужбі Львівської прокуратури.

За даними слідства, росіянка, яка отримала український паспорт, поширювала в забороненій в Україні соцмережі "Одноклассники" дописи на підтримку Росії. Жінка була активною користувачкою групи "Русский мир за Путина". Там вона разом з однодумцями обмінювалась публікаціями на підтримку збройної агресії РФ проти України, російських військових та політики Кремля.

Суд визнав жінку винною у поширенні матеріалів з виправдовуванням збройної агресії РФ проти України (ч. 2 ст. 436-2 ККУ). Їй призначили покарання — три роки позбавлення волі, зі встановленням іспитового строку на рік. Таким чином, якщо росіянка успішно пройде іспитовий строк, суд звільнить її від відбування покарання. У випадку, якщо засуджена не виконуватиме обов'язки або вчинить правопорушення, вона відбуватиме покарання у в'язниці.

Читайте також

12 років ув'язнення: у Львові засудили "чиновницю" окупаційної влади Криму

Виготовляла медичні довідки для ухилянтів: у Львові судитимуть чиновницю міськради

На початок