На Львівщині визначили 400 місць для розгортання пунктів обігріву

На Львівщині визначили 400 місць для розгортання пунктів обігріву

На Львівщині визначили 400 місць для розгортання пунктів обігріву
. Суспільне Львів

На Львівщині готуються до можливих критичних ситуацій: відсутність електро- та теплопостачання. У такому випадку в області розгорнуть стаціонарні та мобільні пункти обігріву. Про це під час брифінгу розповів заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Стаціонарні пункти обігріву розташовуватимуться в об'єктах соціальної інфраструктури. За словами заступника начальника Львівської ОВА Андрія Годика, вони вже певною мірою обладнані. Зараз органи місцевого самоврядування подали пропозиції щодо 400 локацій для розгортання пунктів обігріву, там одночасно зможуть прийняти близько 70 тисяч людей. У військовій адміністрації аналізують наскільки ці місця забезпечені всім необхідним. Далі — приміщення обстежить комісія.

"Цей стаціонарний пункт обігріву повинен виконувати одночасно декілька функцій. Зокрема – укриття, обігрів, доступ до інтернету, при необхідності одержання першої домедичної допомоги. Альтернативне джерело живлення, як правило генератор, який відповідає площі і потенційній кількості людей, можливість виходу в інтернет, запаси продуктів харчування та води тощо", — каже заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Зараз область закупила 27 теплових гармат, триває робота з закупівлі генераторів. Розробляють алгоритм щодо інформування людей про наявність і адреси таких пунктів. У разі критичної ситуації, ДСНС розгорне мобільні пункти обігріву.

"Буде розгортатись намет, в якому буде резервне джерело живлення, можливість людям зігрітися, зарядити телефон тощо. Головне управління забезпечене певною кількістю наметів джерел живлення у вигляді генераторів", — каже начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін

Такі мобільні пункти обігріву зможуть оперативно переміщувати туди, де у цьому буде найбільша потреба. ДСНС має близько 50 мобільних наметів, ще 40 наметів каркасного типу Львівщина отримає від партнерів до кінця листопада.

Пункти обігріву забезпечити мережею інтернет планують за допомогою Starlink.

Читайте також

На Львівщині наразі не застосовують графік аварійних відключень: що відомо

На Львівщині облаштували понад 130 стаціонарних пунктів обігріву

На Львівщині готують до запуску котельню на альтернативному паливі

На початок