У Львові попрощаються із захисником України Юрієм Костиком

У Львові попрощаються із захисником України Юрієм Костиком

У Львові попрощаються із захисником України Юрієм Костиком
. Львівська міська рада

У Львові завтра, 20 жовтня, прощатимуться із військовослужбовцем Юрієм Костиком. Чоловік загинув у бою з російськими військами. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Чин похорону розпочнеться завтра, 20 жовтня, об 11 у Гарнізонному храмі. За пів години, об 11.30, відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

На будівлях вздовж маршруту скорботної колони висітимуть синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Юрій Костик народився у Львові. Працював у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Згодом – на посаді наукового співробітника у Львівській національній науковій бібліотеці України імені Василя Стефаника.Також викладав історію України англійською мовою для іноземних студентів. Від початку Російської агресії захищав Україну на Донецькому та Луганському напрямках у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. У 2016 році підписав контракт із Збройними силами України. Загинув Юрій Костик 16 жовтня 2022 року. Йому було 44 року. В чоловіка залишились дружина, четверо дітей та мати.

Читайте також: На Донеччині загинув захисник з Львівщини Микола Урбан
На початок