РФ вдарила по об‘єктах енергетичної інфраструктури на Львівщині: що відомо

РФ вдарила по об‘єктах енергетичної інфраструктури на Львівщині: що відомо

Оновлено
РФ вдарила по об‘єктах енергетичної інфраструктури на Львівщині: що відомо
. У Львові піднімається дим після ракетного удару 10 жовтня. Фото: Суспільне Львів

Вранці, 10 жовтня, РФ вдарила по об'єктах енергетичної інфраструктури на Львівщині. Про це повідомив начальник Львівської ОВА.

"Зафіксували удари по об‘єктах енергетичної інфраструктури Львівської області. Більше інформації згодом. Жителі Львівщини, залишайтесь в укриттях, є загроза нових ракетних ударів. Не поширюйте жодних фото, відео та припущень, не допомагайте ворогу", - повідомив Козицький.

Повітряну тривогу на Львівщині оголосили о 07:27. Перші звуки вибухів у місті та області було чутно о 09:15.

У місті та області є перебої із електроенергією та мобільним зв'язком.

Також у Львові 10 жовтня навчання у школах буде відбуватися у дистанційному форматі. Онлайн-урок почнеться за годину після завершення тривоги — повідомив міський голова Андрій Садовий.

Станом на 10:30 міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що у Львові зафіксовано вибух на об’єкті критичної інфраструктури у Львові. Відповідні служби виїхали на місце.

"Через відсутність електроенергії тимчасово призупинено роботу міських ТЕЦ. Тому на разі гаряча вода не подається. Запустили резервні електрогенератори на кількох насосних станціях, щоб відновити водопостачання до міста", — повідомив Садовий.

Частина Львова залишається без електроенергії. Не працює третина світлофорів. Після завершення тривоги на складних перехрестях працюватимуть регулювальники.

Станом на 11:30 міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що уроки у школах міста сьогодні скасовані.

"Діти, які прийшли вранці до шкіл, залишаються в укриттях. Всім організували перекус. Забрати їх можна лише після відбою, адже безпека перш за все", — повідомив міський голова Львова.

За потреби усіх мешканців Львова пускають у шкільні укриття. Наразі у деяких школах працює резервне освітлення. Про формат навчання на найближчі дні обіцяють повідомити згодом.

Відбій повітряної тривоги на Львівщині оголосили о 12:21. Вона тривала майже 5 годин.

Наразі не повідомляють про масштаби руйнувань та кількість травмованих.

Що відомо

  • Станом на 11:00 обстрілами російської армії в Україні пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах і місті Києві. Частина областей знеструмлені.
  • За інформацією речника командування Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, станом на 11:40 зафіксовано 83 ракети, які "прилетіли" по території держави. Із них збито понад 43.
На початок