У Львові переселенці можуть отримати безкоштовно теплі речі

У Львові переселенці можуть отримати безкоштовно теплі речі

У Львові переселенці можуть отримати безкоштовно теплі речі
. Суспільне Львів

У львівському гуманітарному штабі, що на вулиці Коперника, збирають теплі речі для переселенців. Їх ВПО можуть отримати безкоштовно. Також одяг, матраци, ковдри відправляють у ті області, де тривають бойові дії.

Штаб на вулиці Коперника у Львові працює із кінця лютого. Зараз там зосереджені на допомозі із теплим одягом для переселенців.

Прийшла обирати зимові речі для дітей Анастасія Сукова із Донеччини.

"У мене четверо діток. Старшому 21 рік, наймолодшій — 4. Курточки треба, чоботи, все вдома залишилося", — розповідає переселенка Анастасія Сукова.

"Процедура дуже проста. З 11 години щоденно, окрім суботи та неділі, відкривається на вулиці це приміщення, волонтери чергують, приходять внутрішньо переміщені особи, показують паспорт. Головне, щоб це не була львівська прописка, і, відповідно, вибирають ті речі, які є виставлені", — розповідає керівник гуманітарного штабу у Львові Юрій Візняк.

Також із гуманітарного штабу теплі речі, матраци та ковдри відправляють до прифронтових областей.

Теплий одяг та взуття до гуманітарного штабу на Коперника можна приносити щодня, там його посортують і передадуть переселенцям. Загалом у Львові діє два гуманітарних штаби. Ще один працює на вулиці Чупринки.

Читайте також: Кожен п'ятий знайшов роботу. Ситуація з зайнятістю ВПО на Львівщині
На початок