На Львівщині суд арештував майно дружини Медведчука Оксани Марченко

На Львівщині суд арештував майно дружини Медведчука Оксани Марченко

На Львівщині суд арештував майно дружини Медведчука Оксани Марченко
. Оксана Марченко, фото архівне: УНІАН

На Львівщині суд наклав арешт на три земельні ділянки, які належать дружині Віктора Медведчука Оксані Марченко. Загальна вартість земельних ділянок складає понад 2 мільйони гривень. Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління СБУ у Львівській області.

Слідство встановило, що земельні наділи у власності Оксани Марченко опинилися незаконно.

"У 2009 році райдержадміністрація прийняла незаконне рішення безоплатно передати земельну ділянку із державної власності приватному підприємству. При цьому не було зроблено жодних змін у "Книзі записів про державну реєстрацію державних актів на право власності", – йдеться у повідомленні.

Потім підприємці внесли неправдиву інформацію в офіційні документи: розбили земельний наділ на 3 окремі ділянки та оформили їх як власність компанії.

На незаконно придбаній ділянці розпочали будівництво об’єктів туристичної інфраструктури.

"У ході слідчо-оперативних дій встановлено, що кінцевим бенефіціаром вищезгаданої компанії є Оксана Марченко, внесена до санкційних списків РНБО", – повідомляють у СБУ у Львівській області.

Наразі Сколівський районний суд задовільнив позов щодо арешту цих об’єктів.

Триває процедура передачі арештованих активів в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, – позбавленням волі строком до трьох років. А також позбавленням права працювати на певних посадах строком до трьох років та штраф від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Читайте також: У Львові арештували приміщення, що належить російському підприємству

На початок