"Пройшов пекло Іловайська". Львівського лікаря нагородили Золотим Гербом міста

"Пройшов пекло Іловайська". Львівського лікаря нагородили Золотим Гербом міста

"Пройшов пекло Іловайська". Львівського лікаря нагородили Золотим Гербом міста
. Facebook/Андрій Садовий

Сьогодні, 19 червня, до Дня медика львівського ортопеда-травматолога Мирослава Досяка нагородили Золотим Гербом міста. Чоловік пройшов ледь не усі "гарячі" точки АТО та рятував поранених від початку повномасштабного вторгнення РФ. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

У 2014 році Мирослав Досяк разом з братом зголосився поїхати на Схід, аби захищати Україну від російських найманців. Чоловік служив військовим медиком у Національній гвардії. За цей час він пройшов ледь не всі "гарячі" точки. Зокрема, вивозив поранених та загиблих з Іловайська.

Світлина з АТО
Світлина з АТО. Facebook/Андрій Садовий

Після початку повномасштабного вторгнення батько трьох дітей знову поїхав рятувати людей. Цього разу — в Дніпро, куди привозили поранених у важкому стані. Там він працював понад місяць.

Мирослав Досяк надає допомогу жінці
Мирослав Досяк надає допомогу жінці. Перше ТМО Львова

Сьогодні, 19 червня, Мирослав Досяк повернувся до роботи у львівській лікарні. У цей же день йому вручив нагороду мер Львова Андрій Садовий.

"У День медика Мирослав вийшов на зміну вже вдома, у Львові. В його очах — впевненість і нестримне бажання робити добро. Там, де може, тим, кому це справді потрібно. Нагородили пана Мирослава Золотим Гербом міста. Це найменше, що ми можемо для нього сьогодні зробити. Слава українським медикам! Слава Україні!", — повідомив Андрій Садовий.

Лікаря нагородили Золотим Гербом міста
Лікаря нагородили Золотим Гербом міста. Facebook/Андрій Садовий
Читайте також: "Хочу побачити, як вам допомогти". Спеціаліст з протезування з Данії відвідав львівську лікарню

На початок