До Львова медичним гелікоптером доставили 7-річну дитину із судомами

До Львова медичним гелікоптером доставили 7-річну дитину із судомами

До Львова медичним гелікоптером доставили 7-річну дитину із судомами
. Львівський обласний центр екстреної медицини

22 жовтня до львівської дитячої лікарні, що на вулиці Пилипа Орлика, на гелікоптері медичної евакуації доставили 7-річну дитину із судомами. Про це Суспільному повідомила речниця Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги Тетяна Андрєєва.

За словами Тетяни Андрєєвої, дитину евакуювали з Стрийської центральної районної лікарні.

"Хлопчик був на лікуванні у реанімації. Медичний гелікоптер зміг приземлитися на полі біля лікарні та забрати пацієнта", — розповіла Тетяна Андрєєва.

Далі пацієнта транспортували до Львова.

Це 13-та евакуація пацієнта за допомогою гелікоптера від 1 жовтня.

Що відомо

  • Пілотний проєкт із аеромедичної евакуації на Львівщині стартував у квітні цього року. Тоді транспортували людей гелікоптером надзвичайників. У червні гвинтокрил забрали на планове технічне обслуговування. Відтоді польоти припинилися.
  • 1 жовтня евакуацію відновили — гелікоптер надала поліція.
  • До кінця цього року на проєкт виділили близько 15 мільйонів гривень. Його фінансує поліція спільно із Міністерством охорони здоров’я. Про це розповів керівник екстреної медичної допомоги Львівщини Андрій Васько.
  • Проєкт із аеромедичної евакуації охоплює 7 західних областей: Львівську, Закарпатську, Волинську, Івано-Франківську, Рівненську, Чернівецьку та Тернопільську. Спеціальні медичні бригади та екіпажі вилітатимуть на виклики у екстрених випадках.
  • Пріоритет у допомозі надають хворим із гострою затримкою кровообігу, розладами серцево-судинної системи та порушеннями мозкового кровообігу. А також людям з опіками понад 20% площі поверхні тіла, травмами хребта, пораненнями шиї, грудної клітки, черевної порожнини, переломами двох та більше кісток, черепно-мозковими травмами чи загальною гіпотермією.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок