На Львівщині двох дітей госпіталізували після укусів змій

На Львівщині двох дітей госпіталізували після укусів змій

На Львівщині двох дітей госпіталізували після укусів змій
. Фото ілюстративне: Pixabay

За день, 26 липня, через напад отруйних змій госпіталізували 10-річну дівчинку та 16-річного юнака. Випадки зафіксували у Самбірському та Яворівському районах. Про це повідомили на Facebook-сторінці ГУ ДСНС Львівщини.

Перший випадок трапився близько 12:30. Тоді до рятувальників надійшла інформація про те, що в Турківську центральну районну лікарню доправили 10-річну дівчинку, яку гадюка вкусила за гомілку. Жительку села Верхня Яблунька перевели у реанімаційне відділення.

Цього ж дня, о 19:30 надійшло ще одне повідомлення про те, що у приймальне відділення Яворівської центральної районної лікарні поступив 16-річний хлопець. Отруйна змія вкусила його за палець стопи. Стан юнака — стабільний.

Львівський серпентолог Тарас Гринчишин радить йдучи у ліс, гори чи на поле надійно захистити ноги. Для цього потрібно мати тверде взуття, штани з цупкої тканини (джинси чи інші). Також варто мати палицю та перевіряти нею дорогу. У разі нападу змії потрібно промити місце укусу, хоча б слиною. Далі слід зняти усі предмети, які можуть перетискати кінцівку. Її бажано знерухомити, адже найчастіше гадюки кусають в руки, інколи в ноги. Ні накладати джгут, ні припікати не можна. Це може бути шкідливо.

Читайте також

Зустріч із отруйною змією. Львівський серпентолог розповів, як поводитися

Сироватка є, але не проти нашої гадюки — львівський серпентолог

Укус змії. Чому збільшилася кількість випадків та як лікують пацієнтів на Львівщині

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок