2 місяці без коронавірусу: у курортному Моршині провакцинували 65% людей

2 місяці без коронавірусу: у курортному Моршині провакцинували 65% людей

2 місяці без коронавірусу: у курортному Моршині провакцинували 65% людей
. Фото: Суспільне Львів

Упродовж двох місяців у Моршині не зафіксували жодного захворювання на коронавірус. У межах пілотного проєкту Міністерства охорони здоров’я із вакцинації від COVID-19 щеплення отримало 65% мешканців міста. Про це Суспільному повідомив мер Моршина Руслан Ільницький.

Проєкт МОЗ із вакцинації мешканців Моршина від COVID-19 стартував 16 квітня. Тоді вакцинувати хотіли усе доросле населення.

"Зараз триває вакцинація CoronaVac згідно з проектом. Станом на сьогодні вже є понад 65%, а з понеділка мають вакцинувати уже Pfizer і є багато охочих. І я думаю, що ми найближчим часом досягнемо запланованих 70%. Думаю, що саме цей процес вплинув на такий хороший результат щодо захворюваності в Моршині", — каже Руслан Ільницький.

Загалом у Моршині мешкає понад 4 тисячі 200 людей, з них дорослих — 2400.

Що відомо

  • 16 квітня у Моршині запустили пілотний проєкт із вакцинації мешканців від COVID-19.
  • Таким чином хочуть створити безпечні умови для перебування туристів, які відпочивають та оздоровлюються у курортному Моршині.
  • Масове вакцинування дасть можливість створити 70% імунного прошарку.
  • 21 травня мешканців Моршина розпочали вакцинувати другою дозою вакцини від коронавірусу. Першу дозу китайської вакцини CoronaVaс отримали 63% населення із заявлених 70%.
  • Вакцинація знижує ризик важкого перебігу штаму "Дельта" на 80% — львівська епідеміологиня
  • Всесвітня організація охорони здоров’я оприлюднила перелік правил, які допоможуть убезпечитись від інфікування збудником COVID-19 штаму "Дельта".
  • ВООЗ прогнозує нову хвилю пандемії через дельта-варіант COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок