На львівському заводі модернізували партію танків

На львівському заводі модернізували партію танків

На львівському заводі модернізували партію танків
. Укроборонпром

Львівський бронетанковий завод передав Міністерству оборони понад 10 модернізованих танків Т-64 та Т-72. Про це повідомили у пресслужбі Укроборонпрому.

Техніку обладнали сучасними системами зв'язку та управління вогнем, приладами денного та нічного бачення, камерами заднього виду, системами постановки димових гранат і динамічним захистом від кумулятивних снарядів.

На львівському заводі модернізували партію танків
На львівському заводі модернізували партію танків. Укроборонпром

"Танки пройшли капітальний ремонт і глибоку модернізацію. Техніку передано у повній бойовій готовності. Частину партії вже відвантажено в бойові підрозділи, решта – чекає на це", — каже директор Львівського бронетанкового заводу Віктор Андрощук.

Цими танками користуватимуться військові Збройних сил України, насамперед на Сході.

Від початку року працівники заводу модернізували понад десять машин Т-64 та Т-72. Окрім того, ремонтні бригади відновили понад десять бойових машин українських військових у зоні ООСОперація об'єднаних сил.

Що відомо

  • Львівський бронетанковий завод ремонтує та виготовляє військову техніку, зокрема броньовані пожежні машини ГПМ-72 та ГПМ-54, броньовані ремонтно-евакуаційні машини "Лев" і "Зубр" й тактичну броньовану колісну машину "Дозор-Б".
  • Також підприємство здійснює капітальний ремонт і модернізацію танків Т-72, Т-64 і низки спеціальних інженерних машин.
На початок