122 приписи та 37 протоколів: результати локдауну на Волині

122 приписи та 37 протоколів: результати локдауну на Волині

122 приписи та 37 протоколів: результати локдауну на Волині
. Суспільне Волинь

За період локдауну з 8 по 24 січня спеціалісти Держпродспоживслужби спільно з правоохоронцями провели понад півтори тисячі перевірок на дотримання протиепідемічних вимог.

Загалом склали 122 приписи та 37 протоколів. Основні порушення, які вдалось зафіксувати - це відсутність засобів індивідуального захисту у працівників та у відвідувачів, - розповіла Суспільному начальниця відділу Держпродспоживслужби Галина Ткач.

25 січня, на Волині, як і по всій Україні, завершився посилений карантин. Запрацювали ринки та магазини, кафе та ресторани, розпочалося очне навчання в школах, відновили роботу кінотеатри, заклади культури, спортивні зали та фітнес-центри, басейни. Як усе запрацювало у перший день після послаблення карантинних обмежень в обласному центрі Волині дізнавались журналісти Суспільного.

Зі слів речниці Нацполіції Ольги Бузулук за час локдауну поліцейські перевірили близько 5 тисяч суб’єктів господарювання. Склали 15 протоколів за порушення карантинних вимог на представників бізнесу і більше ніж 530 постанов за порушення карантинних вимог громадянами. На суб'єкти господарювання накладається штраф від 17 тисяч гривень, а за ходіння без масок від 170 -255 гривень.

Нагадаємо, з 8 січня по 24 січня 2021 року в Україні урядом був введений новий зимовий локдаун. З 25 січня до 28 лютого на всій території України діятимуть карантинні обмеження, чинні до моменту початку січневого локдауну.

Що відомо

  • Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що за період локдауну, який тривав з 8 по 24 січня, вдалося розвантажити медичну систему та лікарів.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що після 24 січня уряд має намір продовжити адаптивний карантин в Україні до 31 березня і не планує продовжувати посилені карантинні заходи.
  • Згодом у МОЗ повідомили, що після 24 січня 2021 року в Україні завершиться дія локдауну, проте повернуться усі обмежувальні заходи, які діяли до нього.
  • Під час зимового локдауну на Волині громадський транспорт їздив, дитячі садочки працювали, торгово-розважальні центри - ні. Перукарню можна було відвідати лише за записом.
  • Через локдаун після новорічних канікул діти відновили навчання у дистанційній формі. 18 січня канікули завершилися у луцьких школярів, тижнем раніше в інших школах області.
На початок