"Вдалося стабілізувати ситуацію". Степанов оцінив дію локдауну

"Вдалося стабілізувати ситуацію". Степанов оцінив дію локдауну

"Вдалося стабілізувати ситуацію". Степанов оцінив дію локдауну
.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що за період локдауну, який тривав з 8 по 24 січня, вдалося розвантажити медичну систему та лікарів. А кількість пацієнтів з COVID-19 зменшилася більш як на 10 тисяч.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Спільно нам вдалося стабілізувати ситуацію й розвантажити нашу медичну систему та медпрацівників. Якщо на початок грудня показник пацієнтів із підтвердженим COVID-19 або підозрою становив приблизно 29 000, то на сьогодні цифра складає 18 651 людина", — написав Степанов.

При цьому він нагадав, що з опівночі 25 січня Україна повертається до тих карантинних обмежень, які діяли в грудні 2020 року.

Читайте також: Більше онлайн продажів і менше "ковід"-тестів. З чим Україна виходить із січневого локдауну

Очільник МОЗ також закликав українців не забувати про прості правила, що рятують життя, – дистанція, миття рук та маска.

Що відомо

  • Станом на ранок 24 січня в Україні підтвердили 3 915 нових випадків COVID-19, що на 1013 випадків менше, ніж за попередню добу.
  • Прем'єр-міністр розповів, що після 24 січня уряд має намір продовжити адаптивний карантин в Україні до 31 березня і не планує продовжувати посилені карантинні заходи.
  • У МОЗ повідомили, що після 24 січня 2021 року в Україні завершиться дія локдауну, проте повернуться усі обмежувальні заходи, які діяли до нього.
На початок