Бійці з волинської бригади зустріли Великдень на передовій

Бійці з волинської бригади зустріли Великдень на передовій

Бійці 100-ї бригади зустріли Великдень
Бійці 100-ї бригади зустрічають Великдень із дотриманням традицій. 100 окрема механізована бригада

Військовослужбовці 100-ї окремої механізованої бригади, що нині на Донецькому напрямку, зустріли свято Великодня на передовій.

Про це повідомили на Facebook-сторінці бригади.

У місцях несення служби військові капелани разом із воїнами волинської бригади прочитали молитви. Для захисників провели таїнство сповіді й причастя та освятили паски.

Що відомо про бойовий шлях 100 окремої механізованої бригади

До складу бригади входять чотири батальйони: Ковельський, Камінь-Каширський, Володимирський та батальйон Луцького району. У квітні 2023 бійців 100-ї бригади передислокували для виконання бойових завдань на сході. Після передислокації волиняни брали участь у боях на Бахмутському, Куп’янському, Сіверському та Лиманському напрямках.

З весни 2023-го військові бригади неодноразово звітували про успіхи на передовій і знищення російського озброєння, техніки та особового складу. У червні бригада відзначила на передовій п'яту річницю від дня створення.

За час боїв на сході, кажуть військові, волинські бійці не здали жодної позиції. В липні 2023 президент України Володимир Зеленський вручив 100-й Окремій бригаді Тероборони Волині відзнаку "За мужність та відвагу".

Восени 2023 51-й окремий Камінь-Каширський батальйон бригади підсилили танковим підрозділом. Наприкінці березня 2024-го 100 окрему бригаду територіальної оборони офіційно реорганізували в 100 окрему механізовану бригаду. Таке рішення ухвалило Командування Збройних сил України. З квітня підрозділи 100 окремої механізованої бригади розпочали виконання бойових завдань на Донецькому напрямку.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок