Волинську 100 ОМБр передислокували на Донеччину

Волинську 100 ОМБр передислокували на Донеччину

Підрозділи 100 окремої механізованої бригади приступили до виконання бойових завдань на Донецькому напрямку.

Про це 24 квітня повідомили на офіційній сторінці бригади у Facebook. До цього військові воювали, зокрема, на Луганщині та Лиманському напрямку.

"Напрямок справді "гарячий", ситуація є складною, але залишається і залишатиметься контрольованою. Підрозділи 100 омбр вкотре демонструють стійкість, відбиваючи масовані ворожі штурми і "вгризаючись" у ґрунти Донбасу", — йдеться у заяві пресцентру бригади.

Військові також закликали волинян не зважати на інформаційні "вкиди" і спиратися на офіційні джерела інформації.

Бойовий шлях 100 окремої механізованої бригади

До складу бригади входять чотири батальйони: Ковельський, Камінь-Каширський, Володимирський та батальйон Луцького району. У квітні 2023 бійців 100-ї бригади передислокували для виконання бойових завдань на сході. Після передислокації волиняни брали участь у боях на Бахмутському, Куп’янському, Сіверському та Лиманському напрямках.

З весни 2023-го військові бригади неодноразово звітували про успіхи на передовій і знищення російського озброєння, техніки та особового складу. У червні бригада відзначила на передовій п'яту річницю від дня створення.

За час боїв на сході, кажуть військові, волинські бійці не здали жодної позиції. В липні 2023 президент України Володимир Зеленський вручив 100-й Окремій бригаді Тероборони Волині відзнаку "За мужність та відвагу".

Восени 2023 51-й окремий Камінь-Каширський батальйон бригади підсилили танковим підрозділом. Наприкінці березня 2024-го 100 окрему бригаду територіальної оборони офіційно реорганізували в 100 окрему механізовану бригаду. Таке рішення ухвалило Командування Збройних сил України.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок