На Волині у будинку митника вилучили контрабандні електронні цигарки на понад 3 млн грн

На Волині у будинку митника вилучили контрабандні електронні цигарки на понад 3 млн грн

Партія контрабандних електронних цигарок, яку знайшли у будинку митника на Волині
Партія контрабандних електронних цигарок, яку знайшли у будинку митника на Волині, травень 2024. Бюро економічної безпеки Волині

Під час обшуків у будинку одного із волинських митників, який мешкає у прикордонному районі області, вилучили партію контрабандних електронних цигарок.

Як повідомили на сторінці Бюро економічної безпеки, вартість вилученого — 3,2 мільйона гривень.

З даними слідства, контрабанду організувала група волинян. Продукцію китайського виробництва збували через Telegram-канал, замовлення відправляли поштою.

Під час обшуків у будинку працівника митниці та в офісному приміщенні знайшли майже 8 тисяч штук електронних сигарет, рідин до них, пристроїв для електронних випаровувачів, готівку, мобільний телефон та ноутбук.

"Встановлюються шляхи потрапляння контрабанди в Україну, перевіряється ймовірна причетність працівників митниці до сприяння у переміщенні підакцизних товарів через митний кордон", — зазначили у повідомленні Бюро економічної безпеки.

Наразі триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 201-4 Кримінального кодексу України. Йдеться про контрабанду підакцизних товарів, вчинену за попередньою змовою, або службовою особою з використанням службового становища у великому розмірі. Санкція статті передбачає штраф, або позбавлення волі на строк від шести до одинадцяти років.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок