На Волині вилучили електронні сигарети та рідини на понад 26 мільйонів гривень

На Волині вилучили електронні сигарети та рідини на понад 26 мільйонів гривень

Склад, де зберігалися електронні сигарети та рідини до них
Склад на Волині, де зберігалися електронні сигарети та рідини до них, березень 2024 рік. Фото: Бюро економічної безпеки України у Волинській області

На Волині викрили групу людей, які організували продаж електронних сигарет. У них вилучили товару на суму 26 мільйонів гривень.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучені товари, повідомили в Офісі генерального прокурора України.

За даними слідства, один з чоловіків організовував постачання тютюнових виробів з-за кордону. Інший, лучанин, продавав електронні сигарети та рідини до них на території України через телеграм-канал.

Замовлення покупцям відправляли поштою.

Під час обшуків — усе вилучили
Під час обшуків — усе вилучили. Фото: Бюро економічної безпеки України у Волинській області

Під час обшуків вдома у одного із фігурантів та у гаражах, де зберігалася продукція, а також в автівках, якими перевозили контрабанду знайшли 360 ящиків електронних сигарет і готових рідин без марок акцизного податку, готівку, мобільні телефони, чорнові записи, поштові накладні, автомобіль. Усе знайдене вилучили.

У разі доведення вини підозрюваних у суді, їм загрожує штраф від мільйона до двох мільйонів гривень
У разі доведення вини підозрюваних у суді, їм загрожує штраф від мільйона до двох мільйонів гривень. Фото: Бюро економічної безпеки України у Волинській області

Наразі триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 201-4 Кримінального Кодексу України контрабанда підакцизних товарів триває. Йдеться про контрабанду підакцизних товарів.

У разі доведення вини причетних загрожує штраф від мільйона до двох мільйонів гривень або позбавлення воліПозбавлення волі — кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. на строк від 6 до 11 років.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок