Втрати Волині: сповістили про загибель ще п'ятьох захисників

Втрати Волині: сповістили про загибель ще п'ятьох захисників

21 липня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще п'ятеро бійців з Волині: Віталій Кулаков, Леонід Романець, Ігор Тарасюк, Сергій Дейнеко і Богдан Муц.

Сергій Дейнеко

На Камінь-Каширщині оголосили триденну жалобу у зв'язку із загибеллю військовослужбовця Сергія Дейнека. Полеглому захиснику було 40 років.

Загинув військовий з Волині Сергій Дейнеко
Сергій Дейнеко.

Солдат загинув 20 липня 2023 року під час виконання бойового завдання у Запорізькій області. Дату та місце прощання з військовим повідомлять згодом.

Богдан Муц

Ввечері у Камінь-Каширській громаді повідомили про ще одну втрату – загинув 26-річний військовослужбовець із села Клітицьк Богдан Муц.

Загинув волинянин Богдан Муц
Богдан Муц.

Солдат загинув 20 липня під час виконання бойового завдання у Харківській області. Дата прощання із захисником поки не відома.

Віталій Кулаков

Загинув у бою з російськими військами також захисник з села Романів Віталій Кулаков. Як повідомили у Підгайцівській громаді, захиснику, який служив з листопада 2022-го, було 43 роки.

Загинув на війні волинянин Віталій Кулаков
Віталій Кулаков.

За офіційними даними солдат загинув 28 травня 2023 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Бахмут Бахмутського району Донецької області. Прощання з бійцем відбудеться 22 липня.

Леонід Романець

19 липня 2023 року під час виконання військового обов’язку на території Донецької області загинув військовий із села Кукли Леонід Романець.

Загинув волинянин Леонід Романець
Леонід Романець.

Як повідомили у Маневицькій громаді, бійцю було 42 роки. У Леоніда Романця залишилися батьки, дружина та два сини.

Ігор Тарасюк

Про втрату також повідомили у Ківерцівській міській раді. 19 липня 2023 року загинув 38-річний старший сержант Ігор Тарасюк.

В аварії загинув боєць з Волині Ігор Тарасюк
Ігор Тарасюк.

Відомом, що боєць загинув під час виконання службових обов'язків внаслідок аварії. Це сталося біля населеного пункту Гродівка Донецької області.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок