У Луцьку 17 травня провели в останню путь військовослужбовців 31-річного Тараса Михна і 35-річного Віталія Шевчука. Захисників відспівали у Свято-Троїцькому кафедральному соборі, – передає кореспондент Суспільного.
Провести в останню путь захисників прийшли рідні, знайомі, небайдужі жителі міста, військові й побратими, духовенство та представники влади.
Полеглий боєць Тарас Михно проживав у селі Оздів Боратинської громади Луцького району. Чоловіка не стало 10 травня в місті Куп'янську на Харківщині.
Як розповіла його колега Алла Шевчук, Тарас працював учителем у луцькій 20-тій школі.
"Запам’ятала веселим, радісним, завжди бадьорим. В нас у школі викладав хореографію. Приємно було з ним спілкуватися. Він був одружений, у нього двоє діток", – каже освітянка.
Знайома Тараса Михна Олена Пась сказала, що він був хорошим, добрим і привітним. "В селі його любили. Він завжди був такий позитивний. Односельці дуже гарно відзиваються. Дуже танцювати любив, цим займався раніше", – додала жінка.
Загиблого Віталія Шевчука призвали на військову службу по мобілізації, його зарахували до складу військової частини 2-го десантно-штурмового батальйону. Старший стрілець загинув 8 травня цього року під час виконання бойового завдання біля міста Кремінна Луганської області.
Як розповіла кума полеглого воїна Алла Мудрик, спершу Віталій Шевчук служив у Житомирській області, а згодом із власної ініціативи перевівся в "гарячі" точки, де точаться бої.
"Не так давно він був у Луганській області біля Сєвєродонецька. Місяць там був. Не дуже він про це хотів говорити, йому було боляче про це розповідати. Зідзвонювалися з ним орієнтовно 5 травня, а 7-го ми вже не додзвонилися до нього", – говорить жінка.
Зі слів першої вчительки лучанина Людмили Гарбарчук, Віталій Шевчук був дисциплінованим і багато досягнув у житті, навчався у 18-тій школі.
"Я вчила його у початкових класах, був хорошим хлопцем, гарно вчився. А зараз прийшла провести його в останню дорогу захисника нашої України. Він залишив маленьких діток і захистив нас із вами усіма", – додала освітянка.
Після церковної служби домовини з бійцями пронесли Театральним майданом. Волинських захисників, котрі віддали життя за Україну, люди проводжали на колінах.
Біля фотостенду "Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України" їхню пам'ять увіковічнили виконанням національного гімну.
Поховали воїнів на міському кладовищі у селі Гаразджа Луцького району.
Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.