Втрати Волині: підтвердили загибель ще трьох бійців

Втрати Волині: підтвердили загибель ще трьох бійців

9 травня у громадах області повідомили, що в боях з російськими військами загинули ще троє волинян: Сергій Кашуба, Леонід Бубайло та Олександр Жипа.

Суспільне зібрало інформацію про полеглих захисників.

Сергій Кашуба

На війні загинув воїн з Ковеля Сергій Кашуба. Як повідомили у громаді, полеглому військовослужбовцю було 43 роки. У війську він був з перших днів повномасштабного вторгнення РФ, служив у теробороні.

Волинь загиблі
Сергій Кашуба.

Загинув солдат-снайпер роти вогневої підтримки 7 травня на сході України. Про дату зустрічі та чин похорону у громаді повідомлять згодом.

Леонід Бубайло

9 травня офіційно підтвердили загибель на війні військовослужбовця Леоніда Бубайла із села Воля Любешівська. Як повідомили у громаді, захиснику було 45 років.

Волинь загиблі
Леонід Бубайло.

Контакт із молодшим сержантом було втрачено 1 жовтня 2022 року внаслідок артилерійського та танкового обстрілу на Херсонщині. Лише зараз тіло військовослужбовця упізнали.

Олександр Жипа

У Шацькій громаді оголосили дводенну жалобу. Загинув житель села Мельники Олександра Жипа. Бійцю Держприкордонслужби було 30 років.

Волинь загиблі
Олександр Жипа.

Відомо, що загинув захисник, який служив з серпня 2022-го, 6 травня під час виконання службових обов’язків. 10 травня тіло полеглого захисника доставлять додому. У Олександра Жипи лишилися дружина і двоє дітей.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок