Втрати Волині: сповістили про ще чотирьох загиблих бійців

Втрати Волині: сповістили про ще чотирьох загиблих бійців

26 та 27 квітня у громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще четверо волинян: Олексій Приймачук, Гайк Хачатрян, Олег Давидюк та Олександр Бобицький.

Суспільне зібрало інформацію про полеглих захисників.

Олексій Приймачук

Захищаючи територіальну цілісність України 27 квітня на полі бою біля Бахмута на Донеччині загинув житель села Поступель Олексій Приймачук.

Втрати Волині: сповістили про ще чотирьох загиблих бійців
Олексій Приймачок.

Як повідомили у Забродівській громаді, полеглому захиснику було 35 років. Олексій Приймачук був водієм стрілецького відділення.

Гайк Хачатрян

Про чергову втрату повідомили у Горохівській громаді. Загинув військовослужбовець із села Мирків Гайк Хачатрян. Бійцю був 41 рік.

Волинь загиблі
Гайк Хачатрян.

Відомо, що захисник загинув поблизу населеного пункту Ямпіль Донецької області у наслідок прямого попадання міни в окоп. Коли і де прощатимуться з полеглим бійцем поки невідомо.

Олег Давидюк

Від важкого поранення в одному з медзакладів Києва помер військовослужбовець з Волині Олег Давидюк. Як повідомили у Прилісненській громаді, жителю села Старі Червища був 31 рік.

Волинь загиблі
Олег Давидюк.

Чоловік захищав Україну з березня 2022-го. Під час одного з боїв у січні 2023-го отримав важке поранення. Бійця намагались врятувати Харківські та Київські лікарі. Дату прощання з Олегом Давидюком у громаді повідомлять згодом.

Олександр Бобицький

При виконанні службових обов'язків на півдні України в Херсонській області загинув військовослужбовець із села Дорогиничі Олександр Бобицький.

Волинь загиблі
Олександр Бобицький.

Як зазначили у Локачинській громаді, боєць загинув проводячи звільнення українських земель від російських військ. Дату прощання з полеглим військовим повідомлять пізніше.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок