Втрати Волині: підтвердили загибель шістьох захисників

Втрати Волині: підтвердили загибель шістьох захисників

3 квітня у громадах області повідомили, що в боях з російськими військами загинули ще шестеро волинян: Руслан Кордончук, Анатолій Пивоварчук, Сергій Федін, Тарас Брайловський, Ігор Дзіх та Олег Хрищук.

Четверо полеглих бійців – із Луцька.

Руслан Кордончук

В Городищенській громаді оголосили триденну жалобу. У бою загинув житель села Угринів 33-річний Руслан Кордончук, який із перших днів війни був на передовій.

Волинь загиблі
Руслан Кордончук.

Солдат був кулеметником. Загинув 2 квітня внаслідок важких поранень, отриманих під час наїзду бойової машини на міну поблизу селища Дробишеве Краматорського району Донецької області.

Анатолій Пивоварчук

Від тяжкого поранення отриманого у бою з російськими військами помер у Харківському госпіталі житель села Рудка-Червинська Анатолій Пивоварчук.

Волинь загиблі
Анатолій Пивоварчук

Як повідомили на сторінці Прилісненської громади на Камінь-Каширщині, полеглому захиснику був 51 рік. У військовослужбовця залишився син та дві доньки.

Сергій Федін

Як повідомили в Луцькій міській раді у бою з російськими військами також загинув водій стрілецького відділення 54-річний Сергій Федін.

Волинь загиблі
Сергій Федін.

Старший сержант загинув 1 квітня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Хромове Донецької області захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Тарас Брайловський

Лучанину Тарасу Брайловському був 41 рік. Чоловіка призвали у військо на посаду стрільця, – повідомили в Луцькій міській раді.

Солдат із Луцька теж загинув 1 квітня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Хромове Донецької області. Дату прощання повідомлять пізніше.

Ігор Дзіх

1 квітня також загинув ще один військовослужбовець із Луцька – Ігор Дзіх. Полеглому навіднику кулеметного відділення взводу вогневої підтримки було 46 років.

Як зазначили в Луцькій міській раді Ігор Дзіх загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Хромове Донецької області.

Олег Хрищук

Лучанину Олегу Хрищуку був 41 рік. Чоловіка призвали на службу по мобілізації у гранатометне відділення роти вогневої підтримки.

Солдат загинув разом з іще трьома лучанами загинув 1 квітня року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Хромове Донецької області. Дату прощання в міській раді повідомлять пізніше.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок