Втрати Волині: повідомили про загибель трьох бійців

Втрати Волині: повідомили про загибель трьох бійців

20 січня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще троє захисників: Олександр Чирук, Руслан Степасюк та Олександр Стефановський.

Суспільне зібрало інформацію про полеглих захисників.

Олександр Чирук

В Прилісненській громаді на Любешівщині повідомили про загибель військовослужбовця із села Рудка-Червинська Олександра Чирука. Бійцю було 25 років.

Волинь загиблі
Олександр Чирук.

Відом, що захисник загинув в результаті підриву, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Ямпіль Донецької області. Про час та місце поховання в громаді повідомлять додатково.

Олександр Стефановський

На війні з окупантами загинув військовослужбовець з села Коршів Олександр Стефановський. Бійцю було 29 років, – повідомили у Боратинській громаді.

Волинь загиблі
Олександр Стефановський.

Волинянин був механіком-водієм взводу протитанкових ракет. Загинув 19 січня в результаті ворожого обстрілу в районі населеного пункту Іванівка Харківської області. Коли та де прощатимуться з Олександром Стефановським у громаді сповістять пізніше.

Руслан Степасюк

У Нововолинській громаді теж сповістили про втрати. У бою з російськими військами загинув житель села Гряди Руслан Степасюк.

Волинь загиблі
Руслан Степасюк.

Військовому був 51 рік. Відомо, що Руслан Степасюк загинув 18 січня у Запорізькій області. Дату прощання із захисником повідомлять згодом.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок