Волонтери місії "На щиті" привезли загиблих героїв на Волинь

Волонтери місії "На щиті" привезли загиблих героїв на Волинь

Волонтери місії "На щиті" привезли загиблих героїв на Волинь
6 грудня волонтери привезли на Волинь тіла загиблих військовослужбовців . Фото: Суспільне Луцьк

6 грудня волонтери місії "На щиті" привезли загиблих волинських захисників додому. Скільки бійців і їхні імена не називають. Волиняни зустрічали загиблих оборонців, стоячи на колінах, – повідомив кореспондент Суспільного.

Серед загиблих волиняни зустріли полеглого воїна Івана Тлумача.

Вдова Тетяна каже, що чоловік до повномасштабного вторгнення працював зварювальником, у перший день війни пішов добровольцем на захист України. Йому було 34 роки.

"Він не роздумував, за 10 хвилин зібрався і пішов обороняти наш спокій і сон. Завжди був щирим, добрим, на позитиві. Для мене він найкращий. У нього залишилися два чудових сини. Він залишиться назавжди у наших серцях", – говорить жінка.

Волонтери місії "На щиті" привезли загиблих героїв на Волинь
Вдова військовослужбовця Івана Тлумача – Тетяна. Фото: Суспільне Луцьк

Командир стрілецької бригади, де служив Іван Тлумач, на позивний "Грізлі" говрить, що з загиблим був на бойових позиціях з 11 березня. Служили у Полтавській області, Сумській, Харківській, на Донбасі, форсували річку Сіверський Донець.

"Був зі мною в групі. Взірцевий воїн. Ніколи не мав претензій, позитивний, щирий. До останнього дня був на позиції на сході, там ідуть активні бойові дії. Це той Герой, яким мають пишатися не тільки волиняни, а й весь свідомий світ", – говорить військовослужбовець.

Дружина каже: прощатимуться з Іваном Тлумачем у Свято-Троїцькому соборі обласного центру Волині, 6 грудня. Чин похорону відбудеться 7 грудня у Рожищі.

Що відомо

  • Волонтерська місія "На щиті" не вперше привозить на Волинь тіла загиблих військовослужбовців. Попереднього разу вони привезли до Луцька полеглих воїнів 29 листопада.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок