Втрати Волині: повідомили про загибель чотирьох бійців

Втрати Волині: повідомили про загибель чотирьох бійців

Доповнено

6 грудня стало відомо про загибель чотирьох військовослужбовців з Волині: Валентина Пігілєва, Владислава Чігасова, Андрія Гурного та Віктора Савчука.

Інформацію про загиблих підтвердили у місцевих громадах.

Валентин Пігілєв

6 грудня стало відомо про загибель старшого бойового медика самохідної артилерійської батареї Валентина Пігілєва, – про це повідомив Ковельський міський голова Ігор Чайка. Військовослужбовцю було 34 роки. Він був жителем Ковеля.

Втрати Волині: повідомили про загибель чотирьох бійців
Валентин Пігілєв. Фото: Суспільне Луцьк

Під час виконання бойового завдання у нього сталося гостре порушення кровообігу, кардіоміопатія, внаслідок якої Валентин Пігілєв помер 3 грудня в Шевченківській центральній районній лікарні Куп‘янського району Харківської області.

Прощання з загиблим відбудеться 7 грудня о 11:00 в Благовіщенському соборі. В 12:00 годині відбудеться громадянська панахида на Площі Героїв Майдану. Поховають Валентина Пігілєва на Алеї Героїв на міському кладовищі Ковеля.

Владислав Чігасов

Про загибель лучанина Владислава Чігасова повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Військовослужбовцю було 44 років, він проходив військову службу за контрактом з квітня 2020 року на посаді помічника начальника штабу — начальника розвідки штабу механізованого батальйону.

Капітан Владислав Чігасов загинув 1 грудня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Ямпіль Краматорського району Донецької області.

Прощатимуться з бійцем, 7 грудня, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі о 10:30.

Андрій Гурний

Про загибель Андрія Гурного також повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Втрати Волині: повідомили про загибель чотирьох бійців
Андрій Гурний. Фото: Суспільне Луцьк

Бійцю було 27 років. Його призвали на військову службу по мобілізації 22 жовтня, на посаду оператора протитанкового відділення взводу вогневої підтримки. Солдат загинув 3 грудня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Про час та місце прощання з бійцем буде повідомлено згодом.

Віктор Савчук

У Камінь-Каширській громаді повідомили про загибель 22-річного жителя села Видерта Віктор Савчука. У районі оголосили триденну жалобу – 6, 7, 8 грудня.

Втрати Волині: повідомили про загибель чотирьох бійців
Фото: Суспільне Луцьк

Військовослужбовець загинув 5 грудня під час бою. Відомо, що Віктор Савчук був поранений у червні, пройшовши реабілітацію та пролікувавшись, знову повернувся на передову, щоб захищати рубежі України.

Деталі зустрічі Віктора Савчука у рідному селі повідомлять згодом.

На початок