Арттерапевтичний захід "Суперкоманда – воїни та діти" підготували волонтери для військовослужбовців, які лікуються в одній з медустанов Луцька, – розповіла Суспільному одна зі співорганізаторок заходу Наталія Журавльова.
Серед організаторів — Освітній ХАБ Волині, обласна бібліотека для юнацтва та вихованці театральної студії.
Наталія Журавльова розповідає, що у перформанс з дітьми вклали емоції вдячності, які не завжди можна висловити словами.
"Ми створили творчий перформанс, подяку нашим героям за те, що ми можемо жити, що ми можемо творити", – говорить співорганізаторка.

Тато 9-річної Ліди Омельчук – на війні, мама – психологиня, волонтерка, яка працює з бійцями. Дівчинка каже: знає, наскільки важлива підтримка для військових. В лікарні виступати дівчинці сподобалось більше, ніж на сцені театру.

Під час другої частини арттерапевтичного заходу бійці разом із дітьми створювали мультфільм. Бібліотекарка та волонтерка Любов Фрадинська розповіла, що мультитерапією почала займатися декілька років тому з онкохворими дітьми, зараз свій досвід вирішила використати для допомоги військовим.

Владислав Столярчук воював біля міста Бахмут та Соледар на Донеччині у медичній службі. Каже: коли вивозив поранених з місця бою, їхня машина потрапила під обстріл, двоє хлопців загинули одразу, він вижив. Розповідає, що після цих подій спілкування з дітьми поліпшує настрій.
Волонтерка Любов Фрадинська також передала бійцям листи, створені дітьми в обласній бібліотеці для юнацтва.
Що відомо
- У Центрі реабілітації учасників бойових дій в Луцьку щодня отримують лікувальні процедури майже 200 пацієнтів. Потреба у реабілітації від початку повномасштабної війни постійно зростає.
- У Ковельському центрі протезування за час повномасштабної війни за медичною допомогою і консультацією зверталися як військовослужбовці, так і цивільні. За останні три місяці послуги отримали 70 людей.
Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.