Повідомили про загибель ще трьох бійців з Волині

Повідомили про загибель ще трьох бійців з Волині

22 червня у громадах області повідомили, що в боях з російськими військами загинули ще троє волинян: Мирослав Поліщук, Владислав Хомик та Борис Марчик.

Інформацію про бійців також підтвердили в обласній військовій адміністрації.

Владислав Хомик

У Доросинівській громаді оголосили триденну жалобу за загиблим у війні жителем села Тристень Владиславом Хомиком. Військовослужбовцю було 22 роки.

Волинь загиблі
Владислав Хомик.

Відомо, що боєць загинув під час виконання бойового завдання. Про час і місце прощання  із загиблим військовослужбовцем в громаді обіцяють повідомити згодом.

Мирослав Поліщук

22 червня у Ковелі попрощалися із загиблим у боях з російськими військами Мирославом Поліщуком, – повідомив Ковельський міський голова. В травні військовому виповнилося 32 роки.

Волинь загиблі
Мирослав Поліщук.

Чоловік жив в селі Лапні Тойкутського округу. Відомо, що Мирослав Поліщук загинув 16 червня у бою біля населеного пункту Білогорівка Луганської області.

Борис Марчик

Любешівська селищна рада повідомила, що у війні з Росією також загинув волинянин Борис Марчик. Військовий був уродженцем села Велика Курінь.

Волинь загиблі
Борис Марчик.

Відомо, що захисник з Любешівщини загинув 20 червня захищаючи Україну від російських загарбників, на Луганщині під час виконання бойового завдання. Про час та місце прощання з Борисом Марчиком поки не повідомляють.

На початок