У травні волиняни отримали 50 % соцвиплат. Коли надійде решта коштів

У травні волиняни отримали 50 % соцвиплат. Коли надійде решта коштів

Державна казначейська служба у Волинській області переказала в травні 50 % виплат всіх видів соцдопомоги. До кінця місяця соцдопомогу виплатять у повному обсязі, – розповіла Суспільному телефоном директорка департаменту соціального захисту населення обласної військової адміністрації Оксана Гобод.

З її слів, кошти, котрі мають надійти у травні, волиняни отримають, документи на соцвиплати перебувають у казначействі.

"Затримок із виплатою немає. Ми частково по області проплатили: мали заявку на 209 мільйонів допомоги, половина проплачена. 89 мільйонів – пільги та субсидії, які в процесі зарахування на рахунки людям", – зазначила Оксана Гобод.

Посадовиця каже: згідно з Постановою Кабміну (ред. – № 590), в період воєнного стану кошти надходять почергово: спершу на національну безпеку і оборону для ЗСУ, далі – соцвиплати, пенсії, заробітні плати.

"Гроші на папері зараховані, розподілені районами, занесені в казначейство. Соціальні виплати виплачуються місяць в місяць. До кінця травня люди гроші отримають", – додала директорка департаменту соцзахисту.

Що відомо

  • Мінреінтеграції затвердило оновлений перелік громад, на основі якого з 1 травня внутрішньо переміщеним особам будуть здійснюватися виплати по 2000-3000 гривень. Перелік не є фіксованим документом, він регулярно оновлюється.
  • Уряд спільно з Організацією Об’єднаних Націй запустив ще дві програми виплат для вимушених переселенців. Вимушені переселенці, які потребують додаткового захисту, отримуватимуть по 2200 грн кожен місяць на кожного члена родини.
  • Станом на 5 травня на Волині офіційно зареєстровані та мають статус внутрішньо переміщених осіб 59 тисяч людей. Це – 41 тисяча сімей, яка має право на отримання соціальної допомоги від держави.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок