Уряд спільно з ООН запускає ще дві програми виплат для вимушених переселенців — Шмигаль

Уряд спільно з ООН запускає ще дві програми виплат для вимушених переселенців — Шмигаль

Уряд спільно з ООН запускає ще дві програми виплат для вимушених переселенців — Шмигаль
Денис Шмигаль. Фото: УНІАН

Уряд спільно з Організацією Об’єднаних Націй запускає ще дві програми виплат для вимушених переселенців. Про це повідомив очільник уряду Денис Шмигаль за підсумками засідання уряду 15 квітня.

“За нашими домовленостями, вимушені переселенці, які потребують додаткового захисту, будуть отримувати по 2200 грн кожен місяць на кожного члена родини”, — пояснив Шмигаль.

Ці кошти Всесвітня продовольча програма ООН буде платити протягом 3-х місяців. Також Управління Верховного комісара ООН у справах біженців окремо допоможе малозабезпеченим пенсіонерам із числа вимушених переселенців. Їм так само буде додатково виплачуватись по 2200 грн.

“Плануємо охопити цими виплатами від донорів близько 700 тисяч внутрішньо переміщених осіб”, — розповів Шмигаль.

Продовжують працювати і програми для вимушених переселенців, за якими уряд виділяє по 2 тисячі гривень кожному дорослому та по 3 тисячі на кожну дитину в родині, яка була вимушена переїхати.

“На виплати такої допомоги вже спрямовано 578 мільйонів гривень. За рахунок цих коштів допомогу отримають близько 155 тисяч внутрішньо переміщених осіб”, — сказав прем'єр-міністр.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 51. Текстовий онлайн

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок