Черги та нестача пального на Волині: що кажуть водії та ОВА

Черги та нестача пального на Волині: що кажуть водії та ОВА

Черги та нестача пального на Волині: що кажуть водії та ОВА
. Суспільне Волинь

У Луцьку на окремих автозаправних станціях виникають кількагодинні черги за бензином, газом та дизпаливом, що їх видають в обмеженій кількості.

Налагодження стабільної логістики пального на Волині може зайняти до двох тижнів, – розповів начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, та попередив про підвищення цін.

Яка ситуація з чергами і пальним в обласному центрі

На вулиці Конякіна в Луцьку розташовані чотири автозаправні станції. До двох із них в обідню пору 6 травня утворилися черги за дизелем.

Черги та нестача пального на Волині: що кажуть водії та ОВА
Черга автівок до однієї з АЗС. Суспільне Волинь

Як розповів водій рейсового автобуса "Луцьк – Шацькі озера" Петро Дикун, аби виїхати на маршрут, доводиться щодня стояти в черзі.

"Можуть дати 15 літрів і все, а мені на день треба 40. Я не знаю, де заправлятися. На кожній заправці по три години стояти нереально. Вже яка є ціна, але якщо буде по 60 гривень, то я не знаю, що з тими автобусами буде, які будуть ціни і що буде", – каже водій.

З його слів, для екстрених служб і громадського транспорту варто зробити окремі черги.

"От я стою, скільки переді мною легкових машин – могли б якусь одну колонку виділити. Так само міський автобус стоїть в черзі з цими самими легковими машинами", – додав Петро Дикун.

Черги та нестача пального на Волині: що кажуть водії та ОВА
Водій Петро Дикун. Суспільне Волинь

У другій черзі за пальним впродовж дня довелося очікувати водію мінівена Сергію. Чоловік говорить: у першій черзі чекав півтори години, аби заправитися "соляркою", проте перед в'їздом на АЗС пальне скінчилося.

"З пів на дванадцяту стою, а зараз пів третьої. Три години. Машина організації, то мусово заправляти", – зазначив чоловік.

Власників приватних автівок у Луцьку просять із розумінням ставитися до заправки пальним громадського транспорту та пропускати водіїв автобусів поза чергою, – говорить начальник управління транспорту та зв’язку Луцькради Віктор Главічка.

Що відомо

  • Через дефіцит пального у жителів у Луцької громади можуть виникати незручності з доїздом на міських і приміських маршрутах у вечірні години через потребу водіїв заправити автобуси, – розповів начальник відділу транспорту Віктор Главічка.
  • Власників автомобілів на Волині просять більше користуватися громадським транспортом і за можливості утриматися від поїздок автомобілем. З таким проханням звернувся до волинян голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.
  • Дефіцит бензину в Україні спровокувало кілька факторів, зокрема, ракетні удари, ажіотажний попит і нова логістика. Ситуація покращиться із середини травня завдяки налагодженню постачання палива із ЄС, – повідомив голова Комітету Верховної ради з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок