Перейти до основного змісту
Понад півтори тисячі волинських пам'яток включили до Державного електронного реєстру

Понад півтори тисячі волинських пам'яток включили до Державного електронного реєстру

Понад півтори тисячі волинських пам'яток включили до Державного електронного реєстру
. Фото: Віктор Чухрай

Понад півтори тисячі об’єктів культурної спадщини Волині включили до Державного електронного реєстру пам’яток і вони будуть доступними у відкритих даних. Про це інформує Волинська облдержадміністрація.

В області провели інвентаризацію усіх пам’яток національного та місцевого значення. В ОДА зазначили, що наразі на Волині – 1 529 нерухомих об’єктів культурної спадщини, з них 202 національного та 1 327 місцевого значення.

Читайте також: "Дрони, електронні реєстри, робочі групи: Як зберігатимуть археологічну спадщину"

"100 % волинських пам’яток археології, історії, монументального мистецтва, містобудування та архітектури інвентаризовані та вже внесені до Електронного реєстру пам’яток культурної спадщини України", – зазначили на сайті ОДА.

Місцезнаходження, описова інформація, розміри та характеристики об’єктів з узагальненого державного Реєстру будуть опубліковані у вільному доступі всім охочим.

Що відомо

  • Створення цифрового реєстру нерухомої культурної спадщини розпочалося на початку цього року. Процес складається з трьох етапів: декларування об'єктів (перенесення даних про пам'ятки з паперових реєстрів в єдину електронну базу), верифікація та безпосередньо створення реєстру. Наразі завершується перший етап.
  • Інформація про об’єкти культурної спадщини області доступна на вебсторінці управління культури, з питань релігій та національностей.

Топ дня

Вибір редакції

На початок