На Волинь надійшла перша партія вакцини від COVID-19

На Волинь надійшла перша партія вакцини від COVID-19

На Волинь надійшла перша партія вакцини від COVID-19
. Волинська ОДА

25-го лютого Волинська область отримала 14 тисяч 200 доз вакцини від COVID-19 - AstraZeneca (Covishield), - розповів Суспільному тимчасово виконуючий обов'язки начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Роман Рудоквас.

Нині вакцину передають шістьом мобільним бригадам, які створені на Волині.

На Волинь надійшла перша партія вакцини від COVID-19

В облдержадміністрації повідомили, що наразі вакцина перебуває на складі де дотримуються температурного режиму, при якому зберігається вакцина – він має бути у межах від +2° до +8° С.

Зі слів Романа Рудокваса, отримана кількість доз дозволить провакцинувати сім тисяч волинян. Зробити перше щеплення планують 25 лютого. Першочергово вакцинуватимуть медиків з мобільних бригад. Потім медиків, які працюють у лікарнях із пацієнтами, хворими на COVID-19, а також працівників та мешканців закладів із догляду за літніми людьми.

На Волинь надійшла перша партія вакцини від COVID-19
Волинська ОДА

Нагадаємо, вакцину Pfizer та AstraZeneca для першого етапу вакцинації на Волині очікували ще минулого тижня. Точної дати поставки, станом на 18 лютого в облдержадміністрації ніхто не знав. Для проведення першого етапу вакцинації в області вже створили шість мобільних бригад та 66 тимчасових стаціонарних пунктів щеплення.

Довідково: вакцина AstraZeneca (Covishield) має схвалення ВООЗ, а також дозвіл на використання у Великій Британії, Європейському Союзі, Індії та вже зареєстрована в Україні. Вона формує імунітет до вірусу та допомагає попередити інфікування.

Що відомо

  • 23 лютого в Україну прибула перша партія вакцини проти коронавірусу Oxford/AstraZeneca (Covishield) виробника Serum Institute India.
  • 24 лютого вакцину від COVID-19 отримали у Києві, Київській області, Чернігівській, Черкаській область, Житомирській та Вінницькій. Цього ж дня розпочалася вакцинація.
  • На Волині погодили створення шести мобільних бригад, котрі виїжджатимуть до робочих колективів медиків для вакцинації від коронавірусної хвороби.
  • 3 лютого міністерство охорони здоров’я зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca (Covishield) для екстреного медичного застосування.
  • У Волинській облдержадміністрації повідомили, що днями очікують поставку вакцини від COVID-19. Визначили 66 тимчасових стаціонарних пунктів щеплення.
На початок