У Києві через вітер приспустили головний прапор України

У Києві через вітер приспустили головний прапор України

У Києві через вітер приспустили головний прапор України
. КМДА

У Києві через сильний вітер влада вирішила приспустити головний прапор України, розміщений на схилах столиці.

"Спостерігаємо погіршення погодних умов – сила вітру місцями досягає 15-20 м/с. Через це вже оголошено перший рівень небезпеки. Тож, аби прапор не пошкодило, його приспустять на час негоди", - розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Вячеслав Непоп, передає пресслужба відомства.

Водночас, за його словами, повністю спускати прапор не планується: фахівці вважають, що достатньо приспустити його на 10 метрів. Після покращення погоди прапор повернуть на місце.

Висота флагштока становить майже 90 метрів, уся споруда важить 32 тони, а розмір головного прапору країни - 16 на 24 метри.

Що відомо

  • У понеділок 25 січня метеорологи зафіксували новий температурний рекорд у Києві.
  • Київська міська державна адміністрація опублікувала рекомендації для вітряної погоди, яка очікується вдень 25 січня у столиці.
  • 24 січня у Києві стало найтеплішим днем місяця за 141 рік спостережень за погодою у Києві.
  • Жовтень 2020 року у Києві став найтеплішим за 140 років метеоспостережень. Окрім того, місячна кількість опадів перевищила кліматичну норму майже втричі.
  • Метеорологи припускають, що 2020 рік стане одним з найтепліших в історії попри локальне похолодання.
  • На поверхню моря Лаптєвих почали виходити гази із замерзлих покладів метану, що може пришвидшити глобальне потепління.
На початок