Перейти до основного змісту
У Київ Мілітарі Хабі розширили перелік послуг. Про що йдеться

У Київ Мілітарі Хабі розширили перелік послуг. Про що йдеться

У столиці розширили перелік послуг Київ Мілітарі Хабу. Зокрема, там можна отримати безплатну правову допомогу адвоката. Також збільшилася тривалість роботи мобільних бригад екстреного реагування.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на заступницю голови КМДА Марину Хонду.

За її словами, кількість звернень до Київ Мілітарі Хабу зросла більше ніж удвічі. У 2023 році зафіксували майже 13 тисяч звернень, а у 2024 кількість зросла до понад 30 тисяч.

"Відтепер у Київ Мілітарі Хабі надають безплатну правову допомогу адвоката. Крім того, тут збільшили штат юристів первинної ланки та розширили години роботи мобільних бригад екстреного реагування", — сказала Хонда.

Зазначається, що до складу мобільної бригади входять: психолог, фахівець із соціальної роботи та водій. Спеціально обладнане авто пристосоване для перевезення людей з інвалідністю, зокрема тих, хто користується кріслами колісними.

Багажне відділення передбачене для крісла, а пасажирське сидіння спроєктоване так, щоб обертатися на 90 градусів для комфортної посадки та висадки. Також у машині є місце для людей, які пересуваються на милицях. Команди наразі виїжджатимуть з 9:00 до 22:00 щодня в будні. Викликати бригаду можна за номером телефону: 0-800-300-633.

"За цим же номером працює зручне багатоканальне голосове меню, за допомогою якого можна записатися на прийом до адвоката, юриста, фахівця із супроводу ветерана та всіх спеціалістів Київ Мілітарі Хабу", — зауважила Хонда.

Раніше повідомлялося, що для ветеранів та ветеранок в Києві проводитимуть навчання у сфері гуманітарного розмінування. Перша група слухачів розпочала навчання у лютому цього року. Курс триватиме 10 тижнів та проходитиме в очному форматі.

Також у місті відкрили Кабінет довіри ветерана. Це простір, який створили для підтримки учасників російсько-української війни. Тут можна отримати психологічну підтримку, консультації психіатра, соціальний супровід, юридичну допомогу. Є групи підтримки родин військових та організовують розважальні і навчальні заходи.

У межах проєкту "Драйвери" у столиці ветерани й ветеранки з травмами опорно-рухового апарату або ампутацією кінцівок можуть безоплатно навчитися водінню. Зокрема, йдеться про водіння авто на ручному керуванні.

Ще у Києві діє сервіс "Портал Захисників та Захисниць". Його головна мета — зробити взаємодію з міськими установами максимально оперативною й ефективною. Серед різноманітних послуг, зокрема, соціальні, медичні, освітні тощо.

Топ дня
Вибір редакції
На початок