Понад 40 різноманітних послуг: у Києві запустили сервіс для військовослужбовців та їхніх родин

Понад 40 різноманітних послуг: у Києві запустили сервіс для військовослужбовців та їхніх родин

Військовослужбовець сидить за ноутбуком
Військовослужбовець сидить за ноутбуком. КМДА

Київ першим в Україні запустив сервіс "Портал Захисників та Захисниць". Інноваційний сервіс спростить багато процесів для військових, а також їхніх родин і родин загиблих.

Про це повідомляє у Telegram пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що наразі одна з основних проблем, з якою стикаються військовослужбовці та їхні родичі — розпорошеність інформації про їхні права та можливості. Послуг, пільг та додаткових гарантій багато, але все потрібно оформлювати у різних структурах. Головна мета сервісу — зробити взаємодію з міськими установами максимально оперативною й ефективною. Портал працює за принципом "єдиного вікна".

Там представлені понад 40 різноманітних послуг. Серед них, зокрема, соціальні, медичні, освітні тощо. Перші 10 послуг вже можна оформити онлайн. Надалі ці переліки доповнюватимуться.

"Людина реєструється, проходить верифікацію й у своєму особистому кабінеті бачить, які міські послуги можна отримати. Там же, через зручний інтерфейс користувачі одразу можуть подати заявку або ж ознайомитися із процедурою отримання послуги, якщо вона потребує офлайн оформлення", — йдеться у повідомленні.

Портал працює в режимі бета-версії та доступний за посиланням.

Раніше повідомлялося, що команда застосунку "Київ Цифровий" працюватиме над "Електронним кабінетом Захисника" для військовослужбовців та ветеранів ЗСУ. Це допоможе ветеранам та їхнім родинам скористатися правом на медичну та матеріальну допомогу, а також оформити пільги. Сервіс дасть змогу захисникам отримувати належні їм послуги та допомогу від міста в електронному вигляді та в мінімально короткі проміжки часу.

На початок