На Київщині розпочався конкурсний відбір на посади освітніх інспекторів: які функції виконуватимуть

На Київщині розпочався конкурсний відбір на посади освітніх інспекторів: які функції виконуватимуть

На Київщині розпочався конкурсний відбір на посади освітніх інспекторів
На Київщині розпочався конкурсний відбір на посади інспекторів служби освітньої безпеки. КОВА

З нового навчального року в 94 школах Київської області почнуть працювати офіцери служби освітньої безпеки. Раніше поліцейські, які пройшли спеціальне навчання і відбір, працювали у 9 освітніх закладах Київщини.

Про це інформує пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

"Наразі розпочався конкурсний відбір на посади інспекторів служби освітньої безпеки у Фастівській, Боярській, Бориспільській, Вишневій, Гостомельській, Бородянській, Бучанській, Ірпінській, Броварській, Великодимерській та Білоцерківській громадах", — йдеться у повідомленні.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта, вільне володіння українською мовою, що засвідчується держсертифікатом про рівень володіння державною мовою, знання законодавства.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті за посиланням.

У КОВА розповіли, що освітній інспектор постійно перебуватиме у закріпленій за ним школі під час навчання учнів, співпрацюватиме із педагогами та батьками школярів, стежитиме за безпекою дітей та займатиметься профілактикою правопорушень у закладі освіти та на прилеглій території.

Раніше повідомлялося, що в одному з освітніх закладів Києва відбулася підготовка тренерів із безпечного освітнього середовища. Курс пройшли 110 людей. Після підготовки вони навчатимуть освітян у Житомирській та Одеській областях як діяти у кризових ситуаціях.

На початок