17 правоохоронців Київщини пройшли курс навчання шкільних офіцерів поліції

17 правоохоронців Київщини пройшли курс навчання шкільних офіцерів поліції

17 правоохоронців Київщини звершили курс  навчання для шкільних офіцерів поліції
17 правоохоронців Київщини пройшли навчання для шкільних офіцерів поліції, 19 березня 2024 р. Фото: Патрульна поліція Київської області/Telegram

17 інспекторів поліції з підрозділів зв'язків із громадськістю Києва та Київської області пройшли курс "Базові навички шкільних офіцерів поліції". Вони готові до роботи у закладах освіти.

Про це інформує патрульна поліція Київської області у Telegram.

Після завершення навчального курсу шкільні офіцери поліції отримали відповідні сертифікати. Їх вручив випускникам перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його словами, проєкт "Шкільний офіцер поліції" є важливою частиною діяльності патрульної поліції. Офіцери, які пройшли навчання, з новими знаннями та навичками готові до нових завдань з підтримання правопорядку та безпеки в освітніх закладах Київського регіону.

У грудні 2023 року в Київській ОВА повідомляли, що в закладах освіти Київщини постійно перебуватимуть працівники поліції під час навчання дітей. Вони пройдуть ретельний відбір, медичне та психологічне обстеження, спеціалізоване навчання і практику.

У січні 2024 року у дев'яти школах Київщини почали стажування правоохоронці, які погодилися взяти участь у проєкті "Офіцер безпеки".

На початок