Підготовка до опалювального сезону: у Києві перевірили половину теплових мереж

Підготовка до опалювального сезону: у Києві перевірили половину теплових мереж

У Києві станом на сьогодні, 17 червня, комунальники протестували на гідравлічну щільність та міцність майже 50% теплових мереж.

Про це повідомляє пресслужба міської державної адміністрації із посиланням на комунальне підприємство "Київтеплоенерго".

Зазначається, що у межах цьогорічної підготовки до зими комунальники виявили та усунули 710 пошкоджень теплових мереж. Із них майже 100 — пошкодження магістральних мереж, що забезпечують теплом цілі мікрорайони.

"Роботи виконують поетапно в кожній зоні теплоджерел Києва (котелень, станцій теплопостачання, ТЕЦ). Це магістральні та розподільні трубопроводи в Печерському, Шевченківському районах, частинах Святошинського, Оболонського, Подільського, Солом'янського, Голосіївського та Дарницького районів", — йдеться у повідомленні.

Комунальники поінформували, що цими трубопроводами постачають тепло для 4,3 тис. будівель міста. А саме: 2,9 тис. житлових будинків, 1 тис. відомств, 270 закладів освіти та 68 лікарень.

Гідравлічні випробування — обов'язкова умова підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону відповідно до норм чинного законодавства. Вони дозволяють виявити та своєчасно усунути "слабкі" місця трубопроводів влітку та вчасно замінити пошкоджені ділянки.

Завдяки інтенсивній підготовці до зими та проведенню гідравлічних випробувань цієї зими в Києві сталось на 15% пошкоджень менше, ніж у минулому опалювальному сезоні.

На початку травня повідомлялося, що "Київтеплоенерго" розпочало підготовку до наступного опалювального сезону. Фахівці ремонтують тепломережі та модернізують супутнє теплоенергетичне обладнання.

На початок